Diskuze k akci: Sjezd (nejen) evangelické mládeže

(Litomyšl)

Zapište si do diářů! Ano, nespletli jsme to. Rozhodli jsme se pro prodloužený víkend (od čtvrtečního večera do neděle), věříme, že se podaří zaplnit jej zajímavým programem.


Téma: Sjezd ve Zlíně

Od: Anonym: Joel Hána---.pel.cz )
Kdy: 06. 12. 2006 22:54
Předmět: Sjezd ve Zlíně

Navigace: link | přehled | fórum
Nazdar, já už jsem to taky slyšel ….. sjezd ve Zlíně …. to bude super …. tam jsem ještě nebyl!
Od: Uživatel Evangnetu Tomáš Volf <>
Kdy: 06. 12. 2006 23:35
Předmět: Re: Sjezd ve Zlíně

Proč všichni na stejnou věc zakládáte nový thready (vlákna) a nedržíte se v jednom tématu? To je pak samej thread: "Sjezd", "Sjezd", "Sjezd Zlín", "Sjezd ve Zlíně"..
Tak ke mě se ještě nic takového nedoneslo že by měl být ve Zlíně, ale což lepší je se nechat překvapit..:-D Stejně je celkem jedno kde to bude, hlavní je když to bude! A když to bude fajn jako vždycky :-)
Od: Anonym: David Šorm80.79.28.--- )
Kdy: 06. 12. 2006 23:55
Předmět: Re: Sjezd ve Zlíně

Jestli mám takové hlasy vnímat jako ovlivňování COMu v otázce místa sjezdu (ve prospěch Zlína), pak se to může zejména zlíňákům vymstít. Také by se to dalo pochopit tak, že někdo chce svými hlasy donutit COM, aby rozhodl jinak, než jaký je hlas těchto netových debat. Pak bych, být tebou, Joeli, zlíňákům raději nechodil na oči. Zatím není jasné, jestli bude příští sjezd v Čechách, na Moravě nebo na Sejšelách. Dostali jsme totiž pozvánku od našich českých šikovných hlav a to je pro členy COMu vskutku veliká výzva. Vždyť comáci mají tu tíživou povinnost místo sjedu několikrát navštívit, obhlédnout terén a zjistit možnosti ubytování, stravy a volnočasovéhoh vyžití (procházka, koupání, sporty, Pub, čajovna, konzert, kino, divadlo, výstava). Také, chudáci, musí dorazit na místo sjedzu vždy minimálně s denním předstihem, aby vše mohli pečlivě připravit. Tak Filipe, jakej ochrannej faktor krému si bereš? Já se pořád rozhoduju mezi 23 a 25. Opaluju se dobře, ale tam u moře to pere opravdu hodně. Bianko, nezapomeň prosím vzít nafukovacího hrocha. A.V.astíku, nezapomeň si plavky… nebo…, to vlastně záleží na tobě.
Od: Anonym: Týnka K <> ( ---.186.108.194.contactel.net )
Kdy: 21. 04. 2007 08:57
Předmět: Re: Sjezd ve Zlíně

Hele, já vám do toho nechci kecat, jen bych ale upozornila na to, že to zase tak úplně jedno neni, kde se bude konat sjezd. Ta akce je přecijenom zaměřena tak nějak hodně na mládež, mezi kterou se v hojné míře vyskytují studenti a já mohu ze své zkušennosti potvrdit, že řada z nich nejede, pakliže se koná na příliš vzdáleném místě republiky, kam cesta vlakem i busem přijde na slušný peníz. Proto se mi zdá nanejvýš vhodné volit ta místa, která leží tak nějak blíže střetu pomyslných úhlopříček naší drahé vlasti, jak už se to ostatně několikrát podařilo. Jinak toho hrocha si, Davide, určitě vemte!
Od: Anonym: Lukáš Vyoral <> ( ---.avonet.cz )
Kdy: 23. 04. 2007 19:29
Předmět: Re: Sjezd ve Zlíně

Jsa ze Zlína, můžu doporučit. Jen nevím, zda by se nám podařilo zajistit tolik prostor jako v Havl-Brodě.
Od: Anonym: Vlczech <> ( ---.kn.vutbr.cz )
Kdy: 25. 04. 2007 12:08
Předmět: Re: Sjezd ve Zlíně

Donesla se mi z několika ověřených stran zpráva (už je tomu minimálně 2 týdny) že už je rozhodnuto o Litomyšli…:)