Oznámení: Farní sbor ČCE v Pozděchově hledá kazatele

Oznámení > Nabídka práce

Farní sbor ČCE v Pozděchově hledá kazatele na plný pracovní úvazek s možným nástupem od září 2024. Jsme menší, funkční společenství, které chce prohlubovat a rozšiřovat práci s dětmi, mládeží a seniory. Přejeme si, aby náš nový farář byl komunikativní napříč generacemi zastoupenými ve sboru. Případnému zájemci nabízíme bydlení i s rodinou v malebném prostředí valašských vrchů. Fara je obklopena rozlehlou zahradou. Pokud Vás naše řádky zaujaly, více se dozvíte na www.pozdechov.evangnet.cz. Budu rád za společný telefonický rozhovor na čísle 736 473 951, za staršovstvo FS ČCE v Pozděchově kurátor Ing. Jan Štach.
Inzerent: FS ČCE POZDĚCHOV <>
Stav: trvá