na Evangnetu naleznete různé materiály pro práci s různými věkovými skupinami, přednášky apod. Víte, že registrovaní uživatelé mohou materiály přidávat? Více v menu Texty > materiály.
Promiňte, ale tohle může napsat jen člověk, co moc kouká na televizi. Proč bychom nemohli obchodovat s Čínou? Co je na tom za "paktování"? S Čínou obchoduje i náš západní "vzor" USA.