Odpověď na příspěvek: Re: Havlickuv Brod

Od: Anonym: David Šorm <> ( 80.79.28.--- )
Kdy: 30. 06. 2006 13:48
Předmět: Re: Havlickuv Brod

Milá Nazdar, vybírání místo sjezdu je obtížná a v jistém smyslu citlivá záležitost. Střídání samozřejmě chceme zachovat i nadále. Problémem však je, že ne všechna pěkná města jsou pro pořádání sjezdu vhodná. Některá jsou moc velká (roztahaná), některá jsou moc drahá. Vše se obvykle odvíjí od ceny pronájmu "kulturáku" a ostatních služeb, které se musí i promítnout do ceny sjezdovného. Svou roli hraje také kvalita dopravní obslužnosti (busy, vlaky, silnice). Důležité jsou samozřejmě i ankety pořádané na konci každého sjezdu - vidíš, jak je důležité vyplňovat. Letos jsme měli balíček různých měst, avšak i o nich platilo to, co jsem napsal před chvílí. K tomu ještě některá města již sjezd hostila. Také se ještě měnilo složení COMu (kam jsem přibyl i já), což výběr trochu pozdrželo. Havlíčkův Brod byl vybrán z mnoha důvodů (je to podle nás ideální město pro sjezd), ačkoliv je nedaleko Žďáru (místo loňského sjezdu). To že jsem zde farářem hrálo jen tu roli, že jsem byl schopen rychle mnohé věci předjednat a zařídit. A není toho málo. Alespoň to mají lidé z celé republiky relativně stejně daleko. Ale každopádně díky za reakci, až budeme plánovat další - což není zatím aktuální - zařadíme tento hlas ke zvážení. Klidně nějaká města navrhni, nám to alespoň usnadní práci. Zatím tě snad mohu pozvat do Havlíčkova Brodu s přáním, aby se ti sjezd líbil. Děláme maximum pro to, aby byl minimálně stejně dobrý, jako sjezdy předešlé . Přeji ti pokojné dny a radost z léta.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód